İzmir lazer epilasyon, birçok erkek ve kadın için sürekli bir sıkıntıdır. Tıraş, ağda ve diğer geçici epilasyon tekniklerinden bıkan hastalar için lazer epilasyon çözüm olabilir. Lazer kıl tedavisi, vücudun belirli bölgelerini, aktif kıl köklerini devre dışı bırakan ve yeniden büyümeyi geciktiren veya önleyen lazer ışığı ışınlarına maruz bırakır. Tedavi alanları şunları içerir:
Ekstra Küçük Alanlar: dudak, çene, burun, kulaklar, göbek, areola, kaşlar
Küçük Alanlar: Koltuk altları, bikini bölgesi, meme, favoriler, eller ve parmaklar, ayaklar ve ayak parmakları, intergluteal yarık, alın
Orta Alanlar: Alt Yüz, boyun önü, boyun arkası, uzatılmış bikini, omuzlar, göğüs, üst kollar, ön kollar ve kalçalar
Geniş Alanlar: Sırt üstü, alt sırt, sırt yan kısımları, karın, üst bacaklar, alt bacaklar ve Brezilya
Ekstra Geniş Alanlar: tam bacaklar, tam kollar, tam gövde, tam sırt
Çoklu lazer dalga boylarını ve teknolojilerini birleştirerek, tüm yıl boyunca en geniş hasta ve saç tiplerini hızlı ve acısız bir şekilde tedavi etmemizi sağlar. Bu cihaz, hızlı, etkili ve rahat lazer epilasyon için tedavi sırasında cildi yatıştırmak için soğutma teknolojisini kullanır. Epidermis ICE, tedavi sırasında cildi daha uzun süre soğutan gelişmiş bir soğutma teknolojisidir. ICE tech soğuk safir uç, saç köklerinin tedavi edildiği dermiste ısıyı korurken cilt yüzeyinde yanma riskini en aza indirir. Contact Cooling, hasta konforunu artırarak tedavileri hiç olmadığı kadar keyifli hale getirir.
Neredeyse Ağrısız: Tedavi neredeyse ağrısızdır ve masaj benzeri bir his verir.
Tüm Cilt Tonları ve Saç Tipleri: Açık veya koyu tenlerin yanı sıra kaba veya ince saçlar için etkili sonuçlar.
Kanıtlanmış güvenlik kaydı: Koyu ten dahil.
Hız: Bacaklar veya sırt gibi geniş alanlar için bile tedavi seansları süper hızlıdır.
Kesinti Süresi Yok: Tedaviden 24 saat sonra çalışma dışında, normal aktivitelerinizin çoğuna dönebilirsiniz.
Vücudun her bölgesi için mükemmel: Kulaklar, burun delikleri ve bikini bölgesi gibi hassas veya ulaşılması zor alanlar dahil.
İlk Randevunuzda Neleri Beklemelisiniz?
Lazer teknisyeni süreci gözden geçirecek ve tedavi olmak istediğiniz alanları değerlendirecek ve sorularınızı yanıtlayacaktır. Lazer teknisyeni bölgeleri alkollü mendil ile temizleyecek, beyaz göz kalemi ile bölgeleri işaretleyecek ve lazer işlemine başlayacaktır. Lazerin ucunda, yaşayabileceğiniz herhangi bir rahatsızlığı gidermenize yardımcı olacak bir soğutma mekanizması bulunmaktadır.
Randevunuzun sonunda, lazer epilasyon teknisyeni ameliyat sonrası bakımı gözden geçirecek ve eve götürmeniz için bir kopyasını size sağlayacaktır. Hassas bölgeleri yatıştırmak için tedavi sonrası soğuk bir paket veya soğuk aloe jeli kullanabilirsiniz. Makinede kullanılan soğutma ucu sayesinde uyuşturma maddeleri kullanılmaz.


Emre KOZAN ® sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Bir Cevap Yazın