Derdini içine gömen melankolik abilerimiz, rakı muhabbetinin sonuna doğru (daha doğrusu bu olaydan sonra gece ister istemez son bulurdu) yapma, etme, gözünü seveyim kelimeleri havada uçuşurken rakı bardağını yiyip aşkına, işine, hayatına söverek geceye son verirlerdi. Sonra gösteriş meraklısı psikopatlar tarafından moda haline getirildi (işi gereği yiyenlere saygımız sonsuz, o ayrı).

camı, ağızı kan içinde bırakmadan yemenin tekniklerini geliştirmişler. camı mümkün olduğunca dile değdirmeden dişler arasında parçalayıp yutuyorlar.

Besin maddesi haricinde ne bulsa yeme hadisesine pica deniyormuş. Bazı yetişkin insanlar (çocuklar için sakıncalıymış) hayatını toprak, kil vs. yiyerek onlardaki mineraller sayesinde sürdürebiliyorlarmış. Bu bilgiden sonra gene konumuza dönelim. Sadece cam yemeye hyalophagia deniyor. Siz de bir hyalophagist olmak istiyorsanız işe şeker kırıntıları ile donatılmış kurabiye simülasyonu(pdf) ile başlayabilirsiniz. Sonrasında 72 dilde “cam yiyebilirim, bana birsey yapmaz” demeniz şart. Ha bir de unutmadan, profesyonel bardak yiyici değilseniz evde sakın olaki bardak yemeyi denemeyiniz. Hastanede, sağlık ocağında veya herhangi bir klinikte deneyebilirsiniz.


Emre KOZAN ® sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Bir Cevap Yazın