Flyscreen Australia, 1/185 Barry Rd, Campbellfield VIC 3061 merkezlidir. Flyscreen Australia’nın misyonu, hem İzmir kepenk kendin yap kitlerinde hem de tam kurulu çözümlerde modern ve ayrı Güvenlik Kapıları ve Geri Çekilebilir Sineklikler sunmaktır.

Flyscreen Australia, piyasadaki en iyi ve uygun fiyatlı geri çekilebilir ekranları ödün vermeden üretmeyi hedefliyor. Avustralya’daki müteahhitler, geliştiriciler, pencere üreticileri ve ev sahipleri, Güvenlik Kapılarını ve Geri Çekilebilir Sinekliklerin en iyi ürün olduğunu biliyorlar.

Flyscreen Australia, hem konut hem de ticari uygulamalar için Güvenlik Kapıları ve Geri Çekilebilir Sineklikler kuruyor.

Geri Çekilebilir Sineklikler çoğu pencereye ve tek kapılar, iki katlı (katlanır) kapılar, çift fransız kapılar ve hem alüminyum İzmir otomatik kepenk hem de vinil sürgülü cam veranda kapıları dahil neredeyse tüm kapılara monte edilebilir. Ayrıca yüzen teknelere ve gezi teknelerine de sineklikli kapılar yerleştirdik. Flyscreen Australia özel boyutları ve her bir geri çekilebilir ekranı müşterilerimize ve tedarikçilerimize tam spesifikasyonlara göre monte eder. Üretim ve tedarik kapasitemiz hem özel hem de yüksek hacimli üretime imkan vermektedir.

Ürünler ve hizmetler aracılığıyla binanızın görünümünde çarpıcı bir fark göreceksiniz. Ayrıntılara verdiğimiz önem, en iyi Sineklik ürünlerine ve hizmetlerine sahip olma yeteneğimizle birleşiyor. Ürünlerimiz, evler ve büyük binalar dahil olmak üzere her boyutta ve hesap türünde etkili olmamızı sağlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz