Nasa Tarafından Jupiter’i incelemekle görevlendirilien Galileo ve Cassini uzay gözlem araçlarının gizli görevleri mi vardı? İlgili bağlantılarda : [rinf unexplained mysteries surfingtheapocalypse surfingtheapocalypse illuminati-news] anlatılanlara göre özetle Galileo ve Cassini araçları, Lucifer Projesi adı altında Jupiterin patlatılarak yıldıza dönüştürülecekmiş, meydana gelecek bu yıldıza Lucifer adı konulacakmış, ve patlamanın etkisinden sığınaklarda korunarak hayatta kalan yeni dünya düzeninin saklı seçilmişleri, yaşanabilir hale gelecek olan Satürn’ün [düzeltildi] Titan uydusuna yerleşip yeni dünya düzenini başlatacaklarmış.
1988 yılında fırlatılan Galileo 2003’te görevine son verilerek Jupitere düşürülmüştü. İnternet söylentilerine göre bu düşüş, Jupiterde Dünya büyüklüğünde bir leke oluşumuna sebebiyet vermiş. Bu kadar büyük bir izin, aşağı yukarı bir minibüs kadar bir uzay aracı tarafından oluşması, söylenti çevrelerince şüphe uyandırmış. İddialara göre bu büyük izin sebebi, Galileo’nun radyoaktif maddelerle yüklü olmasıymış.

Benzer iddaalar Cassini gözlem aracı için de geçerli. 1997’de fırlatılan ve halen Jupiter yörüngesinde dolaşan Cassini’nin de radyoaktif maddelerle yüklü olduğu ve 2008’de Jupiter’e kutuptan çarpacağı iddia edilmekte.


Emre KOZAN ® sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Bir Cevap Yazın