duracell’in daha önce de düzenlediği müzik maratonu kampanyası bu sene farklı bir hal alarak, “müziğin pili hiç bitmeyecek” kampanyasını da doğurmuş.
müziğin pili hiç bitmeyecek oyununda, dj olarak kabinimizin başına geçip, müziğin temposunu düşürmeden olabildiğince çok dayanmaya çalışıyoruz.

oyunda, ayın – haftanın ve günün birincisine çeşitli ödüller verilecekmiş. bunlar, 1 kişiye sony ses sistemi, 4 kişiye ipod nano ve her günün birincisine çift kişillik parti davetiyesiymiş.

gelelim oyun hakkındaki yorumlarımıza, oyun kötü tasarımlı bir arabirime sahip, kolay oynanabilirliğine rağmen belli bir süre sonra sıkıcı bir hal alıyor. hediyelerin cazibesi ise insanları bu sıkıcı oyuna insanları ne kadar bağlar orası ise ayrı bir muamma.

en son ve en süper olaylardan biri ise, kampanyayı desteklemek amacıyla taksim’de çekilmiş olan ufak film. şu sıralarda youtube semalarına düşmüş olan bir film, oldukça eğlenceli. “vesti la giubba” aryasıyla bağıra bağıra istiklal’i arşınlayan gencimizin, ilerde youtube superstar’ı olması ise içten bile değil.


Emre KOZAN ® sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Bir Cevap Yazın