2 yorum pirate 18 Aralık 2022 08:43

Netflix’in yeni dizisi The Recruit, 16 Aralık’ta görücüye çıktı. Bu da fragmanı:

Aksiyon, macera, drama ve komedi ögelerini harmanlayan bir casusluk dizisi The Recruit. 8 bölümden oluşmakta. Bölüm süreleri 51-58 dakika arasında değişmekte.

Dizinin yaratıcısı Alexi Hawley. Yönetmenliğini Doug Liman üstlenmiş. Bu ikiliye yapımcı koltuğunda David Bartis, Adam Ciralsky, Charlie Ebersol, Gene Klein ve Noah Centineo gibi isimler eşlik etmişler.

Ajanlık oynamaya başlayan çaylak bir avukatın kara komik hikayesini izliyoruz dizide.

Üniversiteden mezun olur olmaz CIA’de işe başlamış çok çok kısa bir süre önce Owen Hendricks. Her fırsatta sadece bir avukat olduğunu dillendirse de ruhunda ajanlık var karakterimizin. Toy, naif ama zeki biri.

Karaktere The Fosters dizisinden ve Netflix’teki To All Boys film serisinden ya da Black Adam’dan hatırlanabilecek Noah Centineo hayat veriyor.

CIA’deki ilk günlerinde birilerini kızdırmayı başaran Owen’a ceza niyetine CIA’ye gelen tehdit mektuplarını inceleme görevi veriliyor. Hevesli ve çalışkan bir adam olan Owen da burun kıvırmaksızın hızlıca işe girişiyor ve kendisine görev edineceği kayda değer bir tehdit mektubu buluyor. Sonrasında da maceradan maceraya atılmaya başlıyor.

Söz konusu tehdit mektubunun sahibi olan Max Meladze rolünde White Lines, The Capture ve How Not to Live Your Life dizilerinden tanıdığımız Laura Haddock‘u izleme fırsatı yakalıyoruz.

For the People ve Daredevil dizilerinden anımsanabilecek Vondie Curtis-Hall, Owen’ın CIA’deki amiri Walter Nyland karakterine hayat veriyor.

Aarti Mann ve Colton Dunn (Superstore), CIA’de görev yapan ve Owen’a ters giden iki ajan olan Violet ve Lester karakterleriyle karşımıza çıkıyorlar. Kristian Bruun ise Owen’a çaylaklığını atlatma konusunda yardımcı olan Janus Ferber isimli bir ajana hayat veriyor.

Fivel Stewart, Owen’ın eski kız arkadaşı, ev arkadaşı ve aynı zamanda meslektaşı olan Hannah karakterini canlandırıyor. Daniel Quincy Annoh ise ikilinin diğer ev arkadaşları Terence karakteriyle karşımıza çıkıyor.

Kadroda ayrıca Kaylah Zander, Linus Roache, Angel Parker ve Byron Mann gibi isimler mevcut.

Dizinin ilk bölümünü izledim ve idare eder buldum. Mizah dozuyla yürümekte daha çok. Noah Centineo role yakışmış. Laura Haddock’un varlığından da memnunum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here