[ad_1]

Evimdeki tüm dekor öğeleri arasında şu anda benim için en çok neşe uyandıran bunlar. En sevdiğim dekor parçalarından bazıları yıllardır sahip olduğum şeyler ve bazıları yeni eklenenler, ama onlar Tümü bu ekstra “bir şeyi” evimize ekleyin.

Bu listede yeni ve eski şeylerin bir karışımı var; el yapımı parçalar ve daha büyük bir perakendeciden satın alınan öğeler. En sevdiğimiz şeylerin bir bütün olarak evimizin tasarımına nasıl katkıda bulunduğunu göstermek için en sevdiğim dekor parçalarının bir özetini paylaşmak istedim.

Bunlar şu anda evimizde en sevdiğim dekor parçalarından yedisi…

1. Schoolhouse Stillwater Çiçekli Yorgan (yetenekli)

199$ – 279$

Bu yorgan (bu yazının başında gösteriliyor) beni çok mutlu ediyor; ilk görüşte aşktı. Onu aile odamızda, ön kapıdan girdiğinizde görebileceğiniz oldukça görünür bir noktada sergiledim (ve sık sık kullandım!). Odanın yeşil ve kırmızı düzeniyle iyi oynamasını ve aynı zamanda alan için önemli bir katmanlama öğesi olan keskin bir grafik doğasını eklemesini seviyorum.

2. Ginny Sims Seramik Sürahi

400 dolar

Ginny, bir süredir hayran olduğum yerel bir sanatçı. BEN Aşk tüm parçaları. Bu sürahiyi mutfağımızda sergiliyorum. Mekana bir ton kişilik katar ve akşam yemeği partilerinde masa için işlevsel bir merkez görevi görür. Davet ettiğim herkes bunu soruyor.

Ginny’nin bir sonraki online stüdyo satışı 3 Mart Cuma günü olacak, eğer onun parçalarından birini kendiniz için satın almakla ilgileniyorsanız!

3. Etsy Raffia Taraklı Abajur Üzerindeki CruelMountain

Michael J. Spear’ın fotoğrafı

160 dolar

Bu fistolu abajuru birkaç yıl önce, fistolu tasarımlar bu kadar popüler hale gelmeden önce satın almıştım. Yıllar boyunca evimizin çeşitli alanlarında yaşadı. Şu anda ana yatak odamızda var ve duvar kağıdı fonunda nasıl göründüğünü seviyorum. Bu tek parça, nereye giderse gitsin kişilik ve kapris getiriyor.

4. İç Taraklı Ekran (yetenekli)

499 $+

Bu parçanın hem tarzını hem de işlevselliğini seviyorum. Herhangi bir odaya getirdiği yüksekliği seviyorum ve bence kırmızı ve beyaz çizgili desen sonsuza dek bir klasik. Hangi alanda olursa olsun büyük bir etki yaratır ve evin farklı alanlarına taşınması çok kolaydır. Eviniz için satın almakla ilgileniyorsanız, istediğiniz kumaşı seçebilirsiniz – çok fazla seçenek var!

5. Antik Kuğu Servis Kasesi – Sandalyeden Satın Alındı

Şu Anda Evimizde Bulunan En Sevilen 7 Dekor Parçası |  Zeka ve Zevk

Fiyatlar Değişir

Laila Gohar’ın Instagram’da bir fotoğrafını paylaştığını gördükten sonra bir kuğu kasesi almak için ilham aldım. İlkini Goodwill’de buldum. Ne yazık ki kırıldı, ben de bu ikinciyi Chairish’ten aldım. Bir çorba yemeği partisinde bir merkez parçası ve arkadaşlarla açık havada bir akşam yemeğinde buz kovası olarak kullanılmasına rağmen, yılın çoğu zaman mutfakta bir dekor parçası olarak sergiliyorum.

6. Lulu & Georgia Kirk Orta Sehpa (hediyeli)

Şu Anda Evimizde Bulunan En Sevilen 7 Dekor Parçası |  Zeka ve Zevk

998 dolar

Bu sehpa, evimize nispeten yeni bir ektir. Masif meşeden yapılmış ve yere ne kadar alçak olduğunu seviyorum. Bazen sehpalar yerden daha yüksek olduğunda, kanepeye giden görüş hattıyla rekabet ettiklerini görüyorum. Bence alçak yüksekliği, onu, vardığında hiç vakit kaybetmediğim şeyleri sergilemek için gerçekten harika bir yer yapıyor.

Başlangıçta, bu sehpayı bodrum katına koymayı planlamıştım ve şu anda üst kattaki ofisimde olmasına rağmen muhtemelen hala yapacağım. Evimizde çoğu dekor parçasıyla müzikli sandalyeler çalma eğilimindeyim!

7. Etsy Fistolu Çizgili Peçetelerde FabricSG

22 $+

Bunlar teknik olarak dekor kategorisine girmese de çok düzenli kullandığım güzel ev ürünleri o yüzden bu listeye dahil etmek istedim. Hem işlevsel hem de güzeller ve bunları akşam yemeğinde ortaya çıkarmak bana her zaman neşe veriyor. Karıştırmak ve eşleştirmek için birkaç renk daha satın almak istiyorum!

Editörün Notu: Bu makale bağlı kuruluş bağlantıları içermektedir. Wit & Delight, işletmenin operasyonlarını finanse etmek ve markalı içeriğe daha az bağımlı olmak için bir gelir kaynağı olarak bağlı kuruluş bağlantılarını kullanır. Wit & Delight, tüm ürün tavsiyelerinin arkasındadır. Bu bağlantılar veya sürecimiz hakkında hâlâ sorularınız mı var? Bize e-posta göndermekten çekinmeyin.[ad_2]

Kaynak :

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here