Her türden harika peyzaj firmaları bahçe fikirlerine bayılıyoruz ve sitemize aşinaysanız, en sevdiklerimizi paylaşmayı da sevdiğimizi biliyorsunuz.

Bu galeri için, ortalama bir arka bahçede elde edilebilecek en göz alıcı fikirleri bulmak için araştırdık. Bunlardan bazıları basit kendin yap projeleri iken, diğerleri belirli dekoratif ve fonksiyonel ürünler satın almayı içerir. Birleştirici tema, hepsinin herhangi bir arka bahçeye zarif bir şekilde muhteşem eklemeler olmasıdır.

İster geniş bir çim alanınız ve geniş bir bahçeniz olsun, ister çalışmak için nispeten küçük bir alanınız olsun, burada kesinlikle hayal gücünüzü yakalayacak bir şey bulacaksınız. Daha doğal, ince fikirler genellikle favorilerimizdir çünkü genellikle taze bir şaşkınlık duygusuyla görüşümüze gizlice girerler.

Bu fikirlerin bir diğer ortak özelliği de, hepsinin kendi çevrelerine sorunsuz bir şekilde örülmüş görünmesidir. Bu muhteşem bahçeler ve arka bahçeler hakkında yerinde olmayan veya stilistik olarak tutarsız hiçbir şey yok.

Genellikle ön bahçemiz veya arka bahçemiz ile ne yapmak istediğimiz konusunda oldukça iyi bir fikrimiz vardır, peki ya yan bahçe? Çoğu zaman, onu ihmal ediyoruz ya da sadece çimen ya da çakıl koyuyoruz. İzmir peyzaj Ancak biraz çalışmaya istekliyseniz, yan bahçenizi çekici ve kullanışlı bir peyzaj özelliğine dönüştürebilirsiniz. İşte bazı fikirler.
1. Çekici Bir Yol

Düzgün bir şekilde düzenlenmiş yan bahçeniz, ön ve arka bahçeniz arasında güzel bir giriş görevi görebilir. Sadece geçiyor olman, yolculuktan zevk almaman gerektiği anlamına gelmez,
2. Oturma Alanı

Bazen yan bahçeniz, gölgeli ve rahat mükemmel bir özel oturma alanı yapabilir. Biraz hayal gücü ve biraz mobilya ile kendinizi cennette bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz