0 yorum pirate 14 Ocak 2023 08:22

I Have Three Boyfriends, Güney Kore yapımı bir web dizisi. 2019 yılı yazında yayınlanmış ve 10 bölümden oluşmakta. Bölüm süreleri 11-15 dakika arasında değişmekte. “Boyfri3nds” alternatif adıyla anıldığı da görülmekte.

Romantik komedi türündeki dizimiz, Ra Hee isimli, yirmili yaşlarının ortalarındaki genç bir kadını merkezine alıyor. Karaktere One Dollar Lawyer ve Again My Life dizilerinden anımsanabilecek Ji-Eun Kim hayat veriyor.

Ra Hee, aynı anda 3 erkekle birden çıkıyor. Bu 3 başlı, tempolu, bol yalanlı, heyecanlı, stresli ve yorucu hayat onu bayağı zorluyor. Bu koşuşturmacanın içerisinde Ra Hee’ye bir araba çarpıyor ve yakın dönem hafızasını kaybediyor. Sonrasında da nasıl bir şeyin içerisinde olduğunu anlamlandırmaya çalışıyor ve kendine bir yol haritası çizmesi gerektiğini düşünüyor. Bu şekilde yaşamaya devam mı edecek? Üçünden birini mi seçecek? Yoksa hepsinden birden ayrılacak mı?

Min Joon (Park Sung-woo), Ji Hoo (Moon Ji-hoo) ve Geon Woo (Lee Jung-sik) isimli bu genç adamların üçü de birbirinden kibar, anlayışlı, ilgili ve düşünceli insanlar. Hepsi de Ra Hee’ye değer veriyor ve aşk dolu gözlerle bakıyorlar. Ra Hee’nin işi oldukça zor anlayacağınız.

Üçü de Ra Hee ile aynı şirkette çalışıyor. Min Joon, şirketin yöneticisi. Diğer ikisi çalışan. Hepsi de diğer ikisinin Ra Hee’nin hayatındaki varlıklarından bihaberler.

Dizinin ilk 3 bölümünü bitirdim ve izlenebilir buldum. Hikayenin merkezindeki kızın kafa karışıklığını, koşuşturmalarını ve tedirginliğini izlemesi keyifli. Bölüm süreleri kısa olunca bölümler de hemen bitiveriyor. Hepi topu 130 dakikalık bir iş toplamda.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here