şimdi çift ağızlı elmas kılıncığım karşısında bir maymun gibi bakıyorsun,ölü balık gibi değil, ölü balık bile en azından bakar,Bırak yaşam yöntemini geçti artık gururlanma zamanı,Duamı gönderiyorum sana secdeye varmış,Ey Hades,Küfürlü ve edepsiz yaşamının en küçük devinimlerini gözetleyen birisi olarak ; zorlu zekanın becerikli ağı ile sarılmış durumdasın.senin korkunç kararlılığının, benim kafamdaki çocuğu geride bırakmasını tasarlamak kolay değil asla düşünme kolay da olmayacak. Kurtlar ve haydutların kendi aralarında birbirlerini parçalamadığını bilmediğini sanan kimseye gerçeği sakınımla öğretmek olasıdır. Ama onun sevdiği şey bana kötülük yapmak, inandırıcılığı yadsınmaz bir biçimde senin de kendisi kadar kötü olman ve sırası gelince, cehennemin açık uçurumunda kendisine eşlik etmem olacaktı, Secdedeyim, Hatalıyım, Sana Karşı asla değilim, Onur ve Namusun için Yaşa diyen Allaha Karşı hatalıyım, Secdedeyim uyumadım, Çoktandır belli onun yeri; zincirlerin ve halkaların asılı olduğu o demir darağacı nerede görülürse, orası, zamanı say 1,2,3,4 e varmadan 4 zaman olmadan yıla varmadan 3 şafak geçmeden cehennemin kızgın alevlerinde kalacaksın. Bir insan ne kadar cani, vahşi hayasız dahi olsa, bir Ah çektirir yaradan, fakat bir el bulamayacaksın ne sağdan ne soldan, ne de anadan babadan.

Rüya bu diyeceksin, Demir Parmaklıklar ardından bakacak, gün sayacaksın, Ey Hades, nerede olursan ol ancak cürmüm kadar yeri yakarsın, umut ışığımı yada kaderimi söndüremezsin.Yazgısı onu oraya götürdüğünde, ne ölüm çukuru daha lezzetli bir avın tadına bakmış, ne de kendisi daha uygun bir konut seyretmiş olacak.

Edepsizliğini,hayasızlığını,Ahlaksızlığını, bana Balmış gibi anlatan hadese diyorum ki,maskeni değiştir,benden sonrakileri avına katmak istersen maskeni değiştir, Üzerinde kos koca ORO..SPU yazıyor,Açık bariz ve net.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz