[ad_1]

android

Çok uzun bir test aşamasından sonra, bir aydan uzun bir süre önce Google, Yeni Android Auto arayüzünün kullanıma sunulması daha önce “Coolwalk” olarak bilinen duyuruldu. Ancak bu duyurudan beş hafta sonra, çoğu kullanıcının yeni tasarımı hala kullanamadığı ve hatta bazı durumlarda geri çekildiği görülüyor. Geliştiriciler neyi bekliyor?


android araba coolwalk tasarım açıklaması

Android Auto ile, Google’ın değirmenleri diğer alanlarda olduğundan biraz daha yavaş çalışıyor, bunu iki buçuk yıl süren Google Asistan Sürüş Modu’nun kullanıma sunulmasından bu yana biliyoruz. Yeni Coolwalk tasarımı ikinci sırayı almalı çünkü yeni yüzey ilk olarak Ekim 2021’de keşfedildi, ilk olarak Mayıs 2022’de duyuruldu, 2022 yazında tekrar vaat edildi ve kısa bir süre önce, Ocak 2023’ün başında lansmanı duyuruldu. Bu 13 ayda tasarımın çok az değiştiğini bilmelisiniz. Bu kadar uzun süredir ne yapıyorsun?

Ancak Ocak ayı başında yapılan duyuru ile faslın nihayet kapandığını düşünenler yanılıyor. Çünkü duyuru kulağa çok “şimdi”, “hemen” ve “herkes için bugün başlıyor” gibi gelse de durum böyle değil. İlgili forumlarda ve yorum sütunlarında, kullanıcıların hala beklediği haftalardır okuyoruz. Birkaç hafta önce okuyucularımıza sorduk ve diğer siteler / topluluklar benzer anketler başlattı. Kullanıcıların yalnızca yaklaşık yüzde 10’unun zaten Coolwalk’u kullanabildiği ortaya çıktı. Hatta bazı kullanıcılar, temaya kısa bir süre sahip olduklarını bildiriyor, ancak Android Auto’yu bir dahaki sefere başlattıklarında eski arayüz tarafından tekrar karşılanıyorlar. Benim için hala açılmadı.

Peki ya sen? Yeni “Coolwalk” arayüzünü zaten aldınız mı yoksa bu kullanıma sunma çok uzun zaman mı alacak? İşte birçok kişinin hala beklediği yüzeyin bazı resimleri. Bu arada, son birkaç gün içinde – bizim yorumlarımızda da – daha fazla başarı raporu geldi, bu nedenle Google yararlanıcı çemberini genişletmiş olabilir.

android araba coolwalk tasarım açıklaması

android otomatik coolwalk 3

» Google Haritalar 3D: Etkileyici yeni mod kullanıma sunuluyor – bu, Google Haritalar Sürükleyici Görünüm’dür (videolar)

# Ön izleme Ürün Fiyat
1

Kablosuz Carplay ve Android Auto Özellikli Taşınabilir Araç Stereosu, Araç İçi Kamera, Arka Görüş Kamerası, Döngü Kaydı, 9,3 inç IPS Dokunmatik Ekran, Tüm Arabaları ve Kamyonları Destekleme + 64G SD Kart

Kablosuz Carplay ve Android Auto özellikli taşınabilir araç radyosu, araç kamerası, geri görüş kamerası, döngü kaydı,…

239,99 Avro
2

Ottocast Android Auto Kablosuz Adaptör Tak ve Çalıştır Otomatik Bağlantı Kablosuz Android Auto, Volkswagen Audi Chevrolet Ford vb. gibi Kablolu Android Otomobil Arabaları için.

Ottocast Android Otomatik Kablosuz Adaptör, Tak Çalıştır, Otomatik Bağlantı, Kablosuz Android…

99,99 EUR
79,99 avro
3

Kablosuz Apple CarPlay ve Android Auto, GPS'li 7 inç HD dokunmatik araba oyun radyosu, retrofit araç radyosu, araç içi video cihazları Android kablosuz araç müzik seti, Bluetooth üzerinden internet

Kablosuz Apple CarPlay ve Android Auto, 7″ HD dokunmatik ekranlı araba, GPS güçlendirmeli araba oyun radyosu Araba…

189,99 avro
4

OTTOCAST Kablosuz Android Araç Adaptörü Kablosuz AA Donanım Kilidi, Tak ve Çalıştır Android Auto Otomatik Bağlantı Kablosuz Android Auto Kablolu Arabalar için Android Auto (Yıl: 2016-2022)

OTTOCAST Kablosuz Android Araç Adaptörü Kablosuz AA Donanım Kilidi, Tak ve Çalıştır Android Otomatik Otomatik…

99,99 EUR
79,99 avro

Son güncelleme 01/08/2023 / Amazon Ürün Reklam API’sinden görüntüler / Satış ortağı bağlantıları, desteğiniz için teşekkür ederiz!


Daha fazla Google haberini kaçırmayın:
Google Haberler’de GoogleWatchBlog’a abone olun | GoogleWatchBlog bültenine abone olun


[ad_2]

Kaynak : GoogleWatchBlog

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here